Semilac – najlepsze lakiery hybrydowe

2020-11-17

Znana marka lakierów hybrydowych UV Semilac ogłosiła niedawno, że już ponad 200 salonów w całej Wielkiej Brytanii oficjalnie korzysta z jej produktów. I to niespełna dwa lata po premierze na brytyjskiej ziemi. To najlepszy dowód na to, jak dynamicznie rozwija się ta Polska firma.

O marce i jej produktach

Firma Semilac, która powstała w Polsce, jest powszechnie podziwiana za swoje produkty – które łączą żel, lakier do paznokci i technologię UV, aby stworzyć piękne, mocne paznokcie, które utrzymują się do trzech tygodni. Choć produkty powstają w Polsce, to są obecne w wielu państwach Europy, a od niedawna w salonach w Szkocji, Irlandii Północnej, Walii i całej Anglii. Lakiery cechuje wysoka trwałość oraz bogata gama kolorystyczna. To ogromna gama nowoczesnych kolorów, a marka nieustannie wprowadza nowe odcienie i produkty, które są adekwatne do pory roku. Doceniana jest trwałość, które decyduje o tym, że lakiery cieszą się dużą popularnością wśród klientek. Wysoka pigmentacja oznacza lepsze krycie, mniej warstw i krótszy czas utwardzania.

Czym cechują się produkty Semilac?

To bogata oferta kosmetyków do paznokci, akcesoriów i urządzeń do paznokci przeznaczona dla profesjonalnych salonów, ale też dla początkujących stylistów i pań, które są wielbicielkami manicure hybrydowego. Salony mogą znaleźć w ofercie wysokiej jakości żele budujące UV, akcesoria do przedłużania paznokci, po produkty niezbędne do usuwania skórek, podkłady, wiertła do paznokci i szeroką gamę lakierów żelowych. To ponad 300 kolorów, Top & Base do różnych celów lub lakiery żelowe 5w1 do szybkich i mocnych paznokci. Wielką popularnością cieszą się żele do zdobień Spider Gel czy pudry. Nie można też zapomnieć o pędzlach do zdobienia paznokci. Dla amatorów manicure hybrydowego firma przygotowała fantastyczną ofertę, jaką są zestawy żelowe do paznokci.

Topowe produkty

Manicure Semilac Gel Polish to doskonałe rozwiązanie dla kobiet ceniących sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd. Cechuje go trwałość do 21 dni. Szeroka gama kolorów i nowe kolekcje. Najbardziej innowacyjne rozwiązania żelowe, a także piękny połysk. Odporność na uszkodzenia mechaniczne i możliwość tworzenia niepowtarzalnych stylizacji. Tego typu zestawy są polecane dla kobiet, które chcą wykonać manicure hybrydowy na najwyższym poziomie, wyglądać idealnie i cieszyć się trwałymi hybrydami oraz dla pań ceniących wygodę wykonania manicure hybrydowego. Wszystkie produkty cechuje doskonała konsystencja. Łatwa aplikacja, brak odprysków i szybkie utwardzanie. Rewelacyjny głęboki kolor. Wszystkie też zostały przetestowane dermatologicznie i posiadają odpowiednie certyfikaty jakości, które są gwarancją bezpieczeństwa. Firma przykłada szczególną uwagę do stosowania jedynie najwyższej jakości składników, dzięki czemu uzyskane kolory są trwałe, a paznokcie pozostają piękne przez wiele dni.