Fluff – wegańskie kosmetyki i ich zalety

2021-04-14

Fluff został stworzony z myślą o kobietach - przez kobiety, które charakteryzują się różnymi osobowościami.


Fluff to kosmetyki od kobiet dla kobiet

Za pomocą kosmetyków twórcy chcą podkreślić, że każda kobieta jest wyjątkowa, ważna i piękna. W asortymencie marki znajduje się szereg produktów do pielęgnacji twarzy i ciała - kremy do ciała, jogurty, produkty do kąpieli i pod prysznic oraz peelingi do ust. Fluff to marka naturalnych kosmetyków wegańskich z siedzibą w Polsce. To odpowiedź na potrzeby skóry każdej kobiety. Nowoczesne formuły wypełnione po brzegi substancjami odżywczymi to naturalne rozwiązanie problemów skórnych. To nie tylko produkty gwarantujące podkład na niepowtarzalny makijaż, ale także wzbogacą skórę w składniki aktywne i odżywia ją przez cały dzień.

Dla tej marki zdrowie twojej skóry jest najważniejsze, dlatego tworzy wyjątkowe kosmetyki, w których makijaż zawsze łączy się z pielęgnacją. Wszystkie kosmetyki są produkowane na bazie wysoko wyselekcjonowanych składników i wyłącznie na bazie roślinnej i mineralnej. Jakość składników jest kluczowa dla produktów i sprawia, że są nie tylko skuteczne, ale też niezwykle bezpieczne dla skóry oraz nieuczulające.

Fluff – zalety wegańskich kosmetyków

Zwierzęta laboratoryjne są trzymane w małych klatkach, a jedyną emocją, jakiej doświadczają przez całe życie, jest strach. Gdy testerzy nie będą już potrzebować tych inteligentnych i emocjonalnych istot, są poddawane eutanazji i wrzucane jak śmieci. Testy na zwierzętach są nie tylko okrutne, ale także przestarzałe i bezsensowne. Jedną z najbardziej satysfakcjonujących korzyści płynących z przejścia na wegańskie kosmetyki jest możliwość uczestniczenia w ocaleniu życia setek zwierząt. Gdyby wszyscy przestawili się na produkty wolne od okrucieństwa, co roku można by oszczędzić miliony, a nawet miliardy zwierząt.

Czy kiedykolwiek czytałaś etykietę swoich produktów kosmetycznych i nie potrafiłaś wymówić połowy składników? Jeśli twój umysł nie może pojąć tego, co czytasz, twoje ciało również będzie miało trudności z przetworzeniem tego. Ponieważ nasze ciała są przyzwyczajone do trawienia roślin, świetnie też wchłaniają je przez skórę. Rośliny są najbogatszym źródłem witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i innych niezbędnych składników odżywczych. Ponieważ wegańskie produkty kosmetyczne są wytwarzane z roślin i składników mineralnych, możesz dać swojej skórze paliwo, którego potrzebuje, aby zachować żywotność i młodość. Zamiast wcierać w skórę agresywne chemikalia, które mogą przyspieszyć proces starzenia, powinieneś trzymać się naturalnych i zdrowych składników.

Wrażliwa skóra i ratowanie planety

Ponieważ weganizm polega przede wszystkim na minimalizowaniu cierpienia, misją firmy jest również wykorzystywanie tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i opakowań przyjaznych dla środowiska.

Czy jesteś zmęczony walką z wrażliwą skórą? Niezależnie od tego, czy masz trądzik, egzemę, trądzik różowaty czy skórę zbyt suchą lub tłustą, znalezienie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji skóry może być koszmarem. Jeśli chcesz dać odpocząć swojej skórze, stosowanie wegańskich produktów z naturalnymi składnikami pomoże ci uzyskać gładką, promienną cerę. Ponieważ nasza skóra jest największym organem naszego ciała, musimy uważać na to, co na nią nakładamy. Kiedy jemy i pijemy, chemikalia i toksyny są filtrowane przez wątrobę i nerki, zanim zdążą wyrządzić wiele szkód. Przerażający fakt dotyczący naszej skóry polega na tym, że wszystko, co na nią nakładamy, jest wchłaniane bezpośrednio do krwiobiegu i swobodnie krąży po całym ciele.

Z tego powodu naukowcy nazwali skórę oknem na ciało. Jakość skóry może odzwierciedlać samopoczucie narządów wewnętrznych, a przejście na produkty kosmetyczne, które wykorzystują wyłącznie naturalne składniki, może pomóc ci wyglądać i czuć się lepiej.