Annabelle Minerals - podaruj sobie odrobinę luksusu

2021-11-19

Annabelle Minerals to marka, która powstała z miłości do piękna i chęci podarowania kobietom na całym świecie kosmetyków mineralnych najwyżej jakości. To Polska marka, która zdobyła popularność, uznanie i szerokie grono fanek na całym świecie. Przyjrzyjmy się jej z bliska, poznajmy oferowane przez przedsiębiorstwo kosmetyki. Ciekawi? Zaczynamy!

Klucz do sukcesu marki Annabelle Minerals

Kosmetyki powinny odpowiadać na potrzeby kobiet. Sztuczne składki, na których bazuje wiele innych marek, dają chwilowy efekt piękna, który w długofalowym okresie pogarsza kondycję i stan naszej skóry. Zupełnie odwrotne zastosowanie wykazują kosmetyki marki Annabelle Minerals. Nie odnajdziemy w nich nic, co mogłoby podrażniać nasza skórę. Skład kosmetyków jest absolutnie naturalny, odpowiedni również dla wegetarian i vegan.

Główne składniki użyte do produkcji kosmetyków to rozświetlająca mika, matujący oraz antybakteryjny tlenek cynku, dwutlenek tytanu, który zapewnia doskonałą ochronę przeciwsłoneczną, jak również odpowiedzialne za kolor tlenki żelaza.

Bez sztucznych barwników, konserwantów i niepotrzebnych wypełniaczy - natura sama potrafi wydobyć z nas ukryte piękno.

Szeroka gama kosmetyków

Marka Annabelle Minerals oferuje szeroką gamę mineralnych kosmetyków najwyższej jakości.

Dostępnych jest aż 22 odcieni podkładów w trzech formułach - rozświetlającej, matującej oraz kryjącej. Dzięki temu każda z nas będzie mogła odnaleźć swój upragniony odcień, który najbardziej będzie pasował do jej skóry. Co więcej, trzy formuły pozwolą na dobór podkładu do aktualnych potrzeb naszej cery.

Dobry podkład mineralny to podstawa dobrego makijażu, który wymaga uzupełnienia innymi kosmetykami. Marka oferuje róże do odpowiedniego wykonturowania twarzy. Cienie do powiek by podkreślić i wydobyć głębię oka, korektory w celu ukrycia wszelkich niedoskonałości, które pojawiają się na naszej twarzy. Jeśli nasza twarz jest zmęczona, brakuje nam czasu na sen, a chcemy wyglądać promiennie, oferowany rozświetlacz doda nam kobiecego blasku i ukryje oznaki zmęczenia. Co więcej, makijaż w ciągu dnia wymaga delikatnych poprawek, do czego idealnie nadadzą się produkty prasowane.

Aby wykonać doskonały makijaż, konieczne jest posiadanie profesjonalnych akcesoriów do jego wykonania. Specjalny pędzel to niezbędne narzędzie do prawidłowego rozprowadzenia podkładu mineralnego. Wykonany jest z włosia dostosowanego specjalnie do kosmetyków mineralnych. Co więcej, jest produktem wegańskim.

Marka oferuje także praktyczne słoiczki do przechowywania kosmetyków, płytki do masażu twarzy czy gąbki do makijażu.

Kosmetyki mineralne to wreszcie produkty, które prócz upiększenia naszej cery, równocześnie ją pielęgnują. Wypróbuj kosmetyki marki Annabelle Minerals i ciesz się pięknym i naturalnym wyglądem każdego dnia!