O autorce

Cześć! Nazywam się Magda i od 7 lat prowadzę tego bloga.

Na co dzień zajmuję się fotografią, a w życiu kieruję się zasadą slow life: kocham dobre, wegetariańskie jedzenie, a najchętniej odpoczywam na spacerze lub przy relaksującej lekturze z kubkiem parzonej kawy w dłoni. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą.

O blogu

Blog Idalia Style powstał w 2011 roku i przez długi czas funkcjonował pod adresem idaliablog.com. Początkowo skupiał się wyłącznie wokół tematu urody i miał być projektem realizowanym w ramach wolnego czasu, jako odskocznia od momentami mało atrakcyjnych studiów pedagogicznych. Z biegiem czasu: zmianami w moim życiu i poszerzaniem się zainteresowań, Idalia ewoluowała w stronę tematyki lifestyle’owej.

Prócz wpisów urodowych, przeglądów kosmetycznych oraz tych dotyczących makijażu, pielęgnacji ciała i włosów, na blogu pojawiają się także posty związane ze stylem życia, między innymi, kobiecym zdrowiem, zbilansowaną dietą, dbaniem o kondycję fizyczną oraz sposobami spędzania wolnego czasu. Cyklicznie dzielę się również inspiracjami, ciekawymi miejscami w sieci oraz wybranymi chwilami ze swojej codzienności.

Idalia Style w mediach:

 

Claudia 02-2016
Publikacja w magazynie Claudia (luty 2016)

 

Publikacja w Magazynie Semilac World (Jesień 3/2016)

 

Publikacja w październikowym Shape (10/2016)

 

Wywiad na łamach portalu KobietaMag (10/2017)

kosmetykimineralne.pl

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na adres:

magda@idaliastyle.pl

Znajdziesz mnie również na Facebooku i Instagramie.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną i moim blogiem, zajrzyj na tę stronę, natomiast oferty kieruj na adres:

wspolpraca@idaliastyle.pl