Święta święta i po świętach. Ale nie ma co się smucić, jest jeszcze ostatni dzień roku i balowanie do rana, a potem imprezy karnawałowe! 🙂 Kreacje naszykowane? Paznokcie zrobione? Pomysły na przekąski gotowe? U mnie wszystko na tip top, bo lubię być zorganizowana i mieć wszystko wcześniej zaplanowane.

W tym roku bawimy się w gronie znajomych, ale w pełnej krasie, żadna tam domówka w jeansach, tylko prawdziwie sylwestrowe kreacje. Do mojej błyszczącej sukienki w odcieniu różu wymyśliłam sobie fioletowy makijaż i złote paznokcie.

Ponieważ w Święta miałam okazję nareszcie wypróbować prze-pię-kną paletkę Semilac Romantic Night, dzisiaj mogę pokazać Wam szybki i prosty makijaż nią zmalowany. Zapraszam! 🙂

Paletka Semilac Romantic Night posiada 5 cieni i jest naprawdę pięknie skomponowana. W zasadzie wszystkie cienie to ‘moje’ kolory i wiem, że wykorzystam ją w pełni. Pierwsze dwa kolory to marzenie, bo sprawdzą się i w codziennym makijażu, i na większe wyjścia. Fiolet to absolutny hit – mieni się w różnych kolorach, niesamowicie ożywia cały makijaż i cudownie podkreśla niebieską tęczówkę. To on wyznacza kierunek tej palecie i sprawia, że jest wyjątkowa. Niebieskawa szarość i grafit to również totalnie moja bajka, bo dobrze czuję się w takich przydymionych kolorach. Do smoky eyes czy po prostu w roli cienia na mokro do namalowania kreski – oba sprawdzają się bardzo dobrze.

  • Cienie mają lekko wilgotną konsystencję, dobrze trzymają się pędzelka i dobrze ze sobą łączą. Ja aplikuję je zawsze na bazę, dzięki czemu mają świetna trwałość, kolory nie blakną, nie ścierają się ani nie osypują w czasie dnia.
  1. Na całą powiekę nakładam bazę pod cienie Semilac.
  2. Wewnętrzny kącik roząswietlam najjaśniejszym cieniem z palety. Zagłębienie powieki, zewnętrzny kącik i dolną powiekę zarysowuję brązem, następnie dokładam fiolet.
  1. Kreskę rysuje za pomocą zwilżonego pędzelka najciemniejszym cieniem z paletki Semilac Romantic Night.
  2. Mocno tuszuję rzęsy górne i dolne. Makijaż gotowy! 🙂

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 🙂

Pozostałe kosmetyki użyte w makijażu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *