Zbliża się Dzień Matki, ważna data, przynajmniej w moim kalendarzu. Co roku zastanawiam się, czym mogłabym obdarować moją Mamę, co sprawiłoby jej radość. Podrzucam Wam kilka pomysłów, które mogą Wam pomóc w wyborze prezentu dla Waszych Mam.

Nie zaskoczę Was pewnie mówiąc, że najpierw warto zastanowić się, co osoba, którą chcecie obdarować lubi i czym się interesuje. Moja mama jest typem eleganckiej kobiety z klasą, lubi o siebie dbać i dobrze wyglądać. Delikatność i kobiecość łączy z byciem realistką, twardo stąpającą po ziemi. Myślę, że z jednej strony ucieszyłby ją typowo kobiecy prezent, związany z wyglądem lub kobiecymi przyjemnością, jak i praktyczny, który mogłaby wykorzystywać na co dzień.

Bizuteria i kosmetyki to pewnik, zawsze się sprawdzi, o ile wiemy, co lubi nosić i jakie ma potrzeby urodowe. Dla mojej Mamy wybrałabym coś subtelnego w złocie z białymi cyrkoniami lub kryształkami, na przykład kolczyki sztyfty albo delikatną bransoletkę. 

Z kosmetyków na pewno produkty mineralne do makijażu twarzy (lubi minerały Annabelle Minerals), naturalne kremy na bazie ulubionych olejów (jest fanką Iossi i Koi), a do paznokci dwa – trzy nowe odcienie lakierów Semilac, bo tylko tej marki używa, np. odcienie, których jeszcze nie ma, pochodzące z nowej kolekcji City Break beżowy 547 Another Way i różowy 542 Kiss&Ride. 

Prezentem może być też voucher na wizytę w salonie kosmetycznym, gdzie mamy zajmą się profesjonalistki.

Inny ciekawy pomysł, to dodatki do ubioru, jak szale, apaszki, może nawet torebka, a także dodatki umilające czas w domu: świece zapachowe, piękny szlafrok, zestaw do aromaterapii. Znacie Wasze Mamy i pewno dopasujecie coś do ich stylu. 🙂

Kolejny pomysł to prezenty związane z zainteresowaniami. Czym interesują się Wasze Mamy? Rękodziełem? Lubią czytać książki? Są melomankami? Chodzą na siłownię? Może dobry pomysł to voucher na jakiś kurs? Albo zestaw do rękodzieła? Lub książka dotycząca hobby? Albo karnet na fitness? 

Kiedyś wspominałam Wam o Prezencie Marzeń, który daje możliwość kupienia vouchera na fajne wydarzenia, myślę że tam też znajdziecie coś ciekawego.

Ostatni, chyba mój ulubiony sposób to… wspólne spędzenie czasu. 🙂 

Można umówić się na kawę i ciasto na mieście, odwiedzić nową restaurację, pójść do kina na babski film, wybrać się na zakupy lub wspólnie gotować pyszne jedzenie w domu. Albo… uwiecznić tę datę i umówić się na profesjonalną sesję zdjęciową, a jako prezent wręczyć odbitki lub piękny album pamiątkowy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *